Pradedamas rengti Mažeikių miesto šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimas

Mažeikių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad pradedamas rengti Mažeikių miesto šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimas.

Planavimo tikslas įgyvendinti Nacionalinėje šilumos ūkio plėtros programoje nustatytus sprendinius ir priemones, suformuoti ilgalaikes savivaldybės šilumos ūkio modernizavimo ir plėtros kryptis, siekiant užtikrinti saugų, patikimą ir nepertraukiamą šilumos tiekimą vartotojams mažiausiomis sąnaudomis, neviršijant leidžiamo neigiamo poveikio aplinkai.  Suderinti valstybės, savivaldybės, energetikos įmonių, fizinių ir juridinių asmenų ar jų grupių interesus aprūpinant vartotojus šiluma ir energijos ištekliais šilumos gamybai. Reglamentuoti aprūpinimo šiluma būdus ir (arba) naudotinas kuro bei energijos rūšis šilumos gamybai šilumos vartotojų teritorijose. Numatyti preliminarias investicijų apimtis, finansavimo poreikį ir finansavimo šaltinius į šilumos ūkio plėtrą ir modernizavimą.

Susipažinti su Mažeikių miesto šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimo sprendimu bei teikti pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima iki 2018 m. spalio 29 d., adresu: Mažeikių rajono savivaldybė, Laisvės g. 8, 309 kab., Mažeikiai arba telefonu (8 443) 98 245.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos