Pokyčiai Savivaldybės taryboje – dvi atskiros opozicijos

Šiandien vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos (toliau – tarybos) posėdyje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos tarybos frakcija pasiskelbė pradedanti opozicinę veiklą.

Savivaldybės taryboje – 27 nariai: pozicijoje 19, opozicijoje 8.

Visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ nariai Virginijus Sungaila ir Ona Kelpšienė apie konstruktyvios opozicijos įkūrimą yra pasiskelbę praėjusiųjų metų pavasarį. Jie nesijungė prie konservatorių – dirbs atskirai.

Dviejų tarybos komisijų – Etikos ir Antikorupcijos – bei Kontrolės komiteto vadovų postai priklauso opozicijai, tad artimiausiu metu ji teiks savo siūlomas kandidatūras.

Siūlyta tarybos posėdžius perkelti iš penktadienio į ketvirtadienį. Tam nepritarta – pasirinktas kompromisinis variantas: posėdžiai vyks kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį, o prireikus galės būti rengiami ir ketvirtadienį.

Patvirtintas tarybos šių metų darbų planas, kuriame numatyti svarstytini klausimai, informacijų, ataskaitų pateikimas, bendradarbiavimas su institucijomis bei asocijuotomis struktūromis, susitikimai su gyventojais, Savivaldybės renginiai.

 Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos