Pokyčiai rajono švietimo įstaigose

Dviejose Mažeikių rajono švietimo įstaigose atnaujintos sporto salės – Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos sporto salė sutvarkyta iš pagrindų, o Sedos Vytauto Mačernio gimnazijoje sutvarkytos salės grindys.

Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos mokiniai jau sportavo dar kvepiančioje dažais, atnaujintoje sporto salėje. Po remonto daug pasikeitimų – apšiltinti sporto salės ir tambūro stogai, fasadas ir cokolis, pakeisti langai, įrengti langų apsauginiai tinklai. Pakeistos vidinės durys ir radiatoriai. Taip pat atliktas elektros apšvietimo remontas, pakeistas stoginis ventiliatorius, suremontuotos ir išdažytos lubos bei sienos. Remonto darbų atlikta už kone 80 tūkst. eurų. Iš jų 50 tūkst. skyrė LR švietimo ir mokslo ministerija, per 29 tūkst. eurų prisidėjo Mažeikių rajono savivaldybė. Iš Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) biudžeto papildomai dar buvo skirta ir per 6 tūkst. eurų sporto salės grindims atnaujinti.

Mokyklos bendruomenė džiaugiasi turėdama tokią sporto salę, apie kurią seniai svajojo. Mokyklos direktorius Marius Vilimas sakė, kad dabar bus galima organizuoti varžybas ir pasikviesti atvykti mokinius iš gretimuose kaimuose esančių mokyklų. Taip pat jis teigė, kad pasportuoti į suremontuotą salę bus kviečiami ir Tirkšlių miestelio bendruomenės nariai, jaunimas.

Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos suremontuotos sporto salės grindys ir pakeistos durys. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Sauliaus Šiurio teigimu, salės grindys buvusios jau labai susidėvėjusios ir mokiniams kildavo nepatogumų sportuojant. Šiems darbams išleista 17 tūkst. eurų, iš kurių 4 tūkst. eurų – savivaldybės biudžeto lėšos.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos