Plinkšėse įsižiebė „Gerumo žvaigždė“

Spalio 26 d., penktadienį, Plinkšių globos namai buvo pilni šventinio šurmulio – gausus būrys svečių ir draugų atvyko pasveikinti šių namų bendruomenės, kuri minėjo savo veiklos 25-metį. Dalyvauti šventiniame renginyje, prisiminti per šiuos metus nueitą kelią, pasidžiaugti įstaigos veiklos rezultatais buvo pakviesti ir Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė.

Savivaldybės meras globos namų direktorei Birutei Vaičkienei už ilgametį, pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą perdavė LR socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu paskirtą apdovanojimą – „Gerumo žvaigždę“. „Jūs visad siekiate gerovės žmonėms, kuriate erdves, kuriose jie jaučiasi saugūs ir tvirti. Dėkoju darbuotojams už nuoširdų darbą, už pastangas ir atsidavimą“, – įteikdamas 1 000 eurų čekį ir padėkas darbuotojams kalbėjo A. Tenys.

Globos namų direktorė B. Vaičkienė džiaugėsi, kad daugiau nei prieš dvejus metus senjorai apsigyveno čia, Plinkšėse. Gyventojų kasdienybę praskaidrina įvairios edukacijos, koncertai, šventės ir atvykstantys svečiai, o įstaigos rėmėjai padeda senoliams surengti  pažintines išvykas. Dėkojo darbuotojams, kurie savo rūpesčiu šildo kiekvieno senjoro širdį, ir taip – jau dvidešimt penkerius metus!  

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos