Perkusinės muzikos koncertas Mažeikiuose

Spalio 17 d. 18 val. Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre perkusinės muzikos koncertas, kuriame dalyvaus grupė iš Latvijos „Perpetuum ritmico“ ir „Giunter percussion“ iš Lietuvos.

„Perpetuum Ritmico“ – jaunų latvių grupė, prieš keletą metų pradėjusi groti kartu ir jau tapo „labai rimta ne vien tik Latvijoje grojančia grupe“.

Giunterio perkusija „Giunter Percussion“. Ansamblį ,,Giunterio perkusija“ (anksčiau ,,Vilniaus mušamieji“) 1995 m. įkūrė Pavel Giunter. Lietuvoje tai pirmasis tokio pobūdžio perkusijos ansamblis. Per 23 jo veiklos metus muzikantai sulaukė visuomenės pripažinimo ir tapo populiarūs Lietuvoje ir užsienyje. Ansamblis dažnai dalyvauja festivaliuose Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Danijoje. Žinomi šiuolaikiniai Lietuvos kompozitoriai skiria savo kūrinius šiam ansambliui. Ansamblis kartu grojo su Petru Vyšniausku, Leonidu Šinkarenko ir „Jazz 4“, Frederic Macarez (Prancūzija), Linda Maxey (JAV), Michael Udow (JAV), Nebojsa Zivkovic (Vokietija). Visi grupės nariai yra aukšto lygio profesionalai. Ansamblis groja klasikinę, modernią, liaudies, populiariąją ir džiazo muziką.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos