Pavasario progimnazijos kvadrato komanda – Lietuvos čempionė

Vasario 9 d. Kauno Milikonių progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato finalinės varžybos, kuriose pergalę šventė Mažeikių Pavasario progimnazijos sportininkai. Antrieji liko šeimininkai kauniečiai, o trečiąją vietą laimėjo Vilkaviškio sportininkai.

Finale, nugalėję savo rajonuose, zoninėse ir tarpzoninėse varžybose, susirungė Mažeikių, Kauno, Vilkaviškio ir Švenčionėlių komandos. Pavasario progimnazijos sportininkai įveikė visus varžovus ir tapo nugalėtojais.

Vasario 10 d. Vilniuje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės šachmatų varžybos, kuriose taip pat dalyvavo Mažeikių Pavasario progimnazijos komanda – užimta 15-oji vieta iš 23 dalyvavusių komandų.