Patvirtintas šių metų Mažeikių rajono savivaldybės biudžetas

Šiandien, vasario 26 d., Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) taryba balsų dauguma patvirtino 2021 m. savivaldybės biudžetą. Jo projektas politikams pristatytas sausio mėnesį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje. Išsakyti pastabas, teikti pasiūlymus pakviesta ir visuomenė. Projektas detaliai aptartas keturių pagrindinių tarybos komitetų posėdžiuose.

 Biudžetą sudaro beveik 69,2 mln. Eur pajamų (4,5 mln. Eur daugiau nei praėjusiais metais), iš jų kone 2,7 mln. Eur metų pradžios lėšų likutis, ir beveik 69,5 mln. Eur asignavimų išlaidoms ir turtui įsigyti. Asignavimai viršija pajamas 320 tūkst. Eur asignavimais iš skolintų lėšų. 

Pajamas sudaro mokesčiai, kitos pajamos ir dotacijos. Dėl didesnių dotacijų – didesnis savivaldybės biudžetas. 

Biudžeto lėšos skiriamos 9 Savivaldybės programoms – Investicijų, Kaimo teritorijų vystymo ir žemės ūkio plėtros, Ugdymo kokybės ir mokymosi aplinkos užtikrinimo, Kultūros veiklos ir sporto plėtros, Savivaldybės veiklos valdymo, Socialinės paramos įgyvendinimo, Infrastruktūros objektų plėtros, priežiūros ir modernizavimo, Aplinkos apsaugos ir sveikatos, Turto valdymo – įgyvendinti. 

Daugiausia – beveik pusė biudžeto – išleidžiama švietimui. Kita dalis asignavimų tenka bendroms valstybės paslaugoms, ekonomikai ir aplinkos bei socialinei apsaugai, poilsiui, kultūrai ir religijai bei kitoms funkcijoms vykdyti.

 Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos