Pateikti griežti reikalavimai pėsčiųjų takus prie Ventos rengiančiai įmonei

Birželio 27 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) Savivaldybės mero Vidmanto Macevičiaus ir Savivaldybės administracijos direktorės Laimos Nagienės iniciatyva organizuotas susitikimas su vangiai darbus prie Ventos upės vykdančiais UAB „Konsolė“ atstovais ir techninę priežiūrą šiame objekte vykdančiu specialistu. Susitikimo tikslas – išgirsti, kaip įmonė planuoja baigti numatytus darbus, su kokiomis kliūtimis susiduria vykdydami projektą, o svarbiausia išsiaiškinti, kodėl šiame objekte jau kurį laiką dirba tik vienas ar du asmenys.

Su UAB „Konsolė“ dar 2017 m gegužės 15 d. pasirašyta projektavimo ir statybos rangos sutartis, kuria jie per dvejus metus įsipareigojo parengti kraštovaizdžio formavimo ir ekologinės būklės gerinimo Mažeikių miesto Ventos upės slėnyje projektą, upės pakrantėse nuo Naujakurių gatvės, ties kotedžais, iki Mažeikių miesto ribos, Sodininkų kelio, įrengti grunto ir asfalto dangos pėsčiųjų takus, kurių bendras ilgis – 2 096 metrai. Taip pat sutvarkyti apie 10 hektarų teritoriją aplink įrengtus takus.

Šiuo metu matoma, kad iki nustatyto darbų pabaigos termino, birželio paskutinės dienos, rangovai darbų nebaigs. Jie tikino, kad susiduria su problemomis, kurias kelia šlaituose vis besiveržiantys šaltiniai. Tačiau jų argumentai Mažeikių rajono savivaldybės vadovų ir skyrių vedėjų neįtikino. UAB „Konsolė“ vadovas įpareigotas pirmadienį, liepos 1-ąją, pateikti suderintą ir patvirtintą konkrečių darbų atlikimo grafiką, kuriuo patvirtintų, kad iki liepos 30 d. kokybiškai bus atlikti visi projekte numatyti darbai. Kadangi įmonė netinkamai vykdo įsipareigojimus ir vėluoja atlikti darbus, jai bus skaičiuojami delspinigiai. Taip pat pabrėžta, kad jei iki sutartos datos, liepos 30 d., darbai nebus atlikti, bus sprendžiama dėl sutarties nutraukimo.

Susitikime dalyvavę UAB „Konsolė“ atstovai apgailestavo ir patys pripažino, kad darbus atlieka ne taip, kaip buvo iš jų tikėtasi. Jie patikino, jog sugebės iki nustatytos datos užbaigti rangos darbus.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos