Pateikė rekomendacijas dėl rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos

Vasario 5 d., antradienį, susirinkę Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos komisijos (toliau – komisija)nariai Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) merui Antanui Teniui pateikė komisijos veiklos ataskaitą ir rekomendacijas dėl rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos.
Į susitikimą su Savivaldybės meru atvyko Savivaldybės mero pavaduotoja, komisijos pirmininkė Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.
Komisijos pirmininkė pristatė komisijos darbo ataskaitą, apžvelgė vykusius susitikimus su kaimų ir mokyklų bendruomenėmis. Išklausęs pateiktą informaciją,Savivaldybės meras pabrėžė, kad mokyklų pertvarkos klausimai yra labai opūs ir paliečia daug visuomenės grupių, ir pavedė Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus specialistams iki šių metų gegužės 1 d.dar kartą susitikti su mokyklų bendruomenėmis ir išnagrinėti kiekvienos mokyklos ateities galimybes.
Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos plano 2016–2019 metams patikslinimo komisija sudaryta 2018 m. lapkričio 7 d. Savivaldybės mero potvarkiu. Komisiją sudarė 7 nariai – Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir vyriausioji specialistė Ana Kelpšienė, Savivaldybės tarybos narės Judyta Tekingunduz ir Lina Rimkienė, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos direktorius Marius Vilimas.Komisijos tikslas – aplankyti kaimiškose vietovėse esančias mokyklas, kuriose mažėja mokinių ir Mažeikių rajono savivaldybės merui pateikti rekomendacijas dėl rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos