Pastatyti politinės reklamos stendai

Rengiantis šiemet vyksiantiems trejiems rinkimams Mažeikių rajone pastatyti politinės reklamos stendai. Reklaminiams stendams vietas parinko ir juos pastatė seniūnijų seniūnai.

Stendai pastatyti taip, kad netrukdytų transporto eismui, neužstotų kelio ženklų ir kiekvienam gyventojui būtų patogu perskaityti juose pateiktą informaciją.

Kandidatai į Seimą ir partijos, prisistatydami rinkėjams, išorinei reklamai galės naudotis šiais stendais. Kiekvienai partijai ar kandidatui skiriamas ne didesnis kaip 60x60 cm plotas.Stendai – stačiakampio formos, jie stovės iki pasibaigs šiemet organizuojami rinkimai. Stendai pastatyti mieste ir seniūnijose: mieste jų 9, Mažeikių apylinkės seniūnijos teritorijoje – 3,  Židikų – 5, Viekšnių – 3, Tirkšlių – 4, Laižuvos – 2, Šerkšnėnų– 3, Sedos – 3, Reivyčių – 3.

Politinės reklamos skleidimą reglamentuoja rinkimų įstatymai ir Lietuvos Respublikos politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymas.  Ji turi būti teisės aktų nustatyta tvarka pažymėta nurodant finansavimo šaltinį.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos