Paskutiniame Savivaldybės tarybos posėdyje – darbas ir sveikinimai

Kovo 29 d., penktadienį, įvyko Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) tarybos posėdis, šįkart paskutinis prieš ketverius metus išrinktai tarybai.

Paskutinis 2015–2019 metų kadencijos Savivaldybės tarybos posėdis buvo darbingas, svarstyti 46 į darbotvarkę įtraukti klausimai. Po daugiau nei keturias valandas trukusio posėdžio Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys dėkojo Savivaldybės tarybos nariams, Savivaldybės administracijos darbuotojams, seniūnams ir rajono gyventojams.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems ir kiekvienam už bendrą darbą, už kartu praleistus metus, už išspręstas problemas, už abipusį supratimą ir geranoriškumą, įgyvendintas svajones ir lūkesčius. Dėkoju už tai, kad nepamiršote svarbiausios Jums patikėtos misijos – tarnauti ir atstovauti visiems savivaldybės žmonėms“, – kalbėjo A. Tenys ir visiems Savivaldybės tarybos nariams įteikė atminimo dovanas.

Naujosios kadencijos Savivaldybės taryba rinksis balandžio 16 dieną. Tądien prisieks ir naujai išrinktas Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos