Paskirstytos lėšos sveikatos gerinimo programoms

Kovo 19 d., antradienį, Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) vyko Savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2019 metų priemonių vykdymo konkurso atrankos komisijos posėdis. Aptarta ir vertinta daugiau nei 40 pateiktų programų, skirtų visuomenės sveikatos gerinimui. Paraiškos buvo teiktos pagal keturias programų sritis ir bus  įgyvendinamos 7 priemonės.

Toliau bus tęsiamos programos, skirtos priklausomybių nuo alkoholio, savižudybių prevencijos ir su tuo susijusios žalos mažinimo veiklai organizuoti, tuberkuliozės prevencijai, atliekami sifilio, ŽIV, hepatito B ir C, hospitalinės ir antibiotikams atsparios infekcijos rizikos mažinimo tyrimai. Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras atliks maudymosi vietų vandens taršos ir triukšmo tyliosiose zonose kontrolę bei vykdys privalomuosius pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių mokymus.

Bendruomenės sveikatai stiprinti šiemet skirta 52,7 tūkst. eurų, kuriuos planuojama paskirstyti 29 paraiškas pateikusioms įstaigoms ir organizacijoms. Įgyvendinti sveikatos ugdymo ir fizinio aktyvumo skatinimo veiklas yra pasiruošusios ugdymo įstaigos, bendruomenės, kultūros centrai, nevyriausybinės ir kitos organizacijos.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos