Pasivažinėjimas riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių aikštyne – pavojingas

Pasivažinėjimas riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių aikštyne – pavojingas
Mažeikių riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių aikštynas (toliau – aikštynas), esantis Pavenčių g., šalia Juodpelkio parko, yra avarinės būklės ir jame būti ar važinėti pavojinga. Šis aikštynas yra ne Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) nuosavybė, už jį atsakingas bankroto administratorius, tačiau pastarasis savo pareigų tinkamai nevykdo.
Savivaldybės darbuotojai nuolat aptveria aikštyną „STOP“ juosta, pakabina įspėjamosios informacijos. Visa tai nesustabdo norinčiųjų ten pabūti – parko teritoriją juosiančios juostos ir informacija nuolat nuplėšiamos, o jaunimas ir vaikai toliau nesaugiai važinėjasi. Savivaldybė kreipėsi į Mažeikių rajono policijos komisariatą ir sutarė, kad minėta teritorija prevenciškai bus stebima vaizdo kamera, įrengta ant kitoje aikštyno pusėje esančio daugiabučio gyvenamojo namo stogo.
Riedlenčių, riedučių ir BMX aikštynas priklauso bankrutavusiam VšĮ Mažeikių sporto centrui, bankroto procedūras vykdo bankroto administratorius UAB „Genora“, tad ši bendrovė atsakinga už aikštyno priežiūrą. Savivaldybė ne kartą informavo ir siuntė registruotus raštus šios bendrovės direktoriui Audriui Bakšaičiui reikalaudama užtikrinti aikštyne besilankančių asmenų saugumą, pagreitinti aikštyno pardavimą. Nuspręsta artimiausiu laiku dar kartą kreiptis į bankroto administratorių ir jį kontroliuojančias institucijas dėl vilkinamų bankroto procedūrų.
SAVIVALDYBĖ PRAŠO VISŲ GYVENTOJŲ NESILANKYTI ŠIO PAVOJINGO STATINIO TERITORIJOJE, NES KONSTRUKCIJOS YRA SULŪŽUSIOS, PAVOJINGOS IR KELIA GRĖSMĘ SVEIKATAI IR GYVYBEI, YPAČ DRAUSTI TEN LANKYTIS SAVO VAIKAMS.
Bankroto administratorės UAB „Genora“ kontaktai: direktorius Audrius Bakšaitis, mob. 8 600 23 480, el. p. genora2014@gmail.com.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos