Parama Ukrainos miestui partneriui Sumams – skirta lėšų, ruošiama pirmoji siunta

Šiandien, kovo 18 d., vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) tarybos posėdyje priimtas sprendimas suteikti humanitarinę pagalbą Sumų miestui (Sumai, Sumų sritis, Ukraina), skiriant 20 tūkst. Eur iš savivaldybės biudžeto asignavimų, numatytų Savivaldybės administracijai Savivaldybės veiklos valdymo programai vykdyti. Iš šių lėšų bus perkami ukrainiečiams būtini daiktai ir kartu su jau surinkta parama išvežami į Sumus vienos iš įmonių padovantu automobiliu. Planuojama, jog parama iškeliaus antradienį. 

Taip pat leista iki 100 tūkst. Eur naudoti pabėgėlių iš Ukrainos priėmimui (maistui, transportavimui, buities prekėms, apgyvendinimui ir kitoms reikmėms). 

UAB „Kūbas“ neatlygintinai perdavė Savivaldybei 2009 m. transporto priemonę „Mercedes Benz Sprinter“, skirtą nugabenti surinktą paramą Sumų sričiai, nukentėjusiai nuo karo Ukrainoje. Automobilis jau parengtas kelionei. 

Sąskaitoje, į kurią galėjote pervesti finansinę paramą – LT064010042800011586, Luminor bankas,  Telšių apskrities ateitininkų centras, mokėjimo paskirtis – „parama Ukrainai“ – vakar buvo 3055 Eur, suaukotų įmonių ir pavienių asmenų. Aukota dešimtimis ir šimtais eurų. 

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centre paruoštos išvežimui 32 didelės ir mažesnės dėžės, kuriose – sauskelnės, drabužėliai naujagimiams, vaikams skirtos servetėlės, vienkartiniai vystyklai, maistelis ir kitos kūdikiams reikalingos priemonės. Taip pat atnešta dėžutė prožektorių su baterijomis, 2 palapinės, neperšlampamas lietpaltis. 

Mažeikių seniūnijoje surinkta šiltų vyriškų ir moteriškų striukių apie 25 vnt., šiltų bliuzonų ir megztinių apie 30 vnt., antklodžių ir pledų apie 20 vnt., miegmaišių 6 vnt., viena palapinė. Maistas: mėsos konservų 3 dėžės, sausų sriubų 6 dėžės, sausainiai, kava. 

Parama renkama ir toliau. Ji reikalinga ne tik likusiems kovoti ir gyventi Ukrainoje, bet ir ištrūkusiems iš karo apimtos šalies ir apsigyvenusiems Mažeikių rajone. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos