Paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Gruodžio 3 d., pirmadienį, Mažeikiuose buvo gražiai paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Neįgalieji, jų šeimos nariai, artimieji ir draugai 12 valandą rinkosi į Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią, kur buvo aukojamos šv. Mišios. Vėliau šventinis renginys tęsėsi Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Pramogų salėje.

Į šventę atvyko svečių. Juos ir kitus renginio dalyvius prie salės durų pasitiko besišypsantys savanoriai pagalbininkai iš Mažeikių Gabijos gimnazijos. Stiprybės ir sveikatos linkėjo Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėja Virginija Stepopnavičienė, Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos kun. klebonas Gintaras Lengvinas.

Šventės muzikinę dalį užpildė nuoširdus šeimyninis duetas. Ireną Jokšienę ir jos dukrelę Frėją nemažai žmonių pažįsta iš įvairių Mažeikių švenčių, renginių, kur sediškės dainuoja ir duetu, ir atskirai. Po jaudinančių mamos ir dukters dainų scenoje dar vienas duetas – Liveta ir Petras Kazlauskai.

1992 m. Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė gruodžio 3-ąją Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena, kurios metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos