Pagerbti Šerkšnėnų seniūnijos senjorai

Ketvirtadienį Mažeikių rajono Šerkšnėnų kultūros centro Žemalės kultūros namuose vyko tradicinė senjorų ir žmonių su negalia šventinė popietė „Iš širdies į širdį“.

Šventinėje popietėje senjorus sveikino Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Šerkšnėnų seniūnijos seniūnė Alina Čekienė, kuri negailėjo gražių žodžių ir dėkojo visiems atėjusiems į šventę. „Jūs esate tie žmonės, kuriems visi turime dėkoti labiausiai. Jūs esate tie, kurie mus užauginote, mumis rūpinotės ir globojote, mums dovanojate besąlygišką savo meilę. Jūs mūsų tėvai, mūsų seneliai, proseneliai. Tariame Jums didžiulį AČIŪ visų vaikų, anūkų, proanūkių vardu, linkime Jums stiprios sveikatos, šalia esančių žmonių meilės, supratimo ir pagarbos. Taip pat nuoširdus ačiū mamoms, auginančioms neįgalius vaikučius ir visiems gyventojams, turintiems negalią. Linkime Jums stiprybės, neišsenkančių sumanymų bei tikėjimo savo galimybėmis“, – sakė A. Čekienė.

Susirinkusius taip pat sveikino LR Seimo nario Valiaus Ąžuolo padėjėja Reda Šiaulienė, Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos ir Mažeikių moterų klubo LIONS atstovės, seniūnijos įstaigų vadovai – Šerkšnėnų mokyklos-daugiafunkcinio centro l. e. direktorės pareigas Lina Šimkienė, Žemalės pradinės mokyklos l.e. direktorė pareigas Dovilė Budrekienė bei kiti svečiai.

Šventėje pagerbti ir simboliškai pasveikinami jubiliatai, kuriems šiais metais suko ar dar sukaks 80, 85, 90 ir daugiau metų. Jų šiemet buvo net 24. Išskirtinis dėmesys atiteko neužilgo 92-ąjį gimtadienį švęsiančiai Giginai Ulskienei, kuri šiemet buvo ypatingai pagerbta – prieš keletą mėnesių jai įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis kaip motinai, pagimdžiusiai, išauginusiai ir gerai išauklėjusiai aštuonis vaikus. Negalėję atvykti senjorai bus aplankyti ir pasveikinti namuose.

Kiekvienas šventės dalyvis gavo po įvairiaspalvį rankų darbo angeliuką, kuris tradiciškai dovanojamas kiekvienais metais kaip šventės simbolis.

Šventinį koncertą dovanojo Šerkšnėnų kultūros centro kolektyvai: estradinis trio LIS, kapela „Šerkšnė“ ir „Linksmieji vyrukai“ iš Urvikių kultūros centro, taip pat visus linksmino ir gera nuotaika dalinosi muzikantas ir renginių vedėjas Gediminas.

 

Šerkšnėnų seniūnijos informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos