Padėkota „Kalnėnų spinduliams“

Vakar, birželio 5 d., susibūrusi Kalnėnų pagrindinės mokyklos bendruomenė sveikino Kalnėnų mokyklos „spindulius“ – geriausiuosius mokinius, pagerbė jų tėvelius ir mokytojus.

O pasidžiaugti tikrai buvo kuo. Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė sveikino ir ranką spaudė net 104 puikiai ir labai gerai besimokantiems mokiniams bei 127 – užėmusiems prizines vietas įvairiose olimpiadose ir konkursuose. Padėkos raštų atsiimti lipančius mokinius lydėjo ir jų tėveliai. Jiems dėkota už šilumą ir meilę, kurios kasdien įdeda į savo vaikų širdis. Daug padėkos žodžių išsakyta ir mokytojams, kurie negailėdami savo laiko, jėgų, perduoda akademines žinias bei uždega mokinius noru kasdien sužinoti kažką naujo.

Taip pat mokyklos direktorė džiugiai visiems susirinkusiesiems pranešė – nuo 2019 m. rugsėjo 1-osios mokykla taps Mažeikių Kalnėnų progimnazija.

Pasveikinti šio šaunaus būrio puikiai besimokančių mokinių atvyko Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, LR Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus patarėja Virginija Steponavičienė, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriau vyriausioji specialistė Daiva Radzienė ir Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios vikaras, Kalnėnų mokyklos kapelionas Klemensas Jaraminas.

„Jūs savo pasiekimais garsinate ne tik mokyklos, bet ir gimtojo miesto vardą. Dėkoju jums visiems ir kiekvienam už nuoširdų darbą. Linkiu nesustoti, o vis kopti ir kopti į savo užsibrėžtas aukštumas“, – kalbėjo S. Bernotienė.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos