Padėkojo geriausių rezultatų pasiekusiems mokiniams

Vakar, gegužės 23 d., Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos aktų salėje susirinko darni mokyklos bendruomenė – čia vyko jau tradicine tapusi Pavasariečių šventė. Ši ypatinga diena, kuri priverčia luktelėti, apsidairyti aplinkui ir pasvarstyti, kas nuveikta ir ką dar galima nuveikti, vadinama ir padėkos diena, kai dėkojama geriausiems, aukščiausių rezultatų įvairiuose dalykuose, olimpiadose ir konkursuose pasiekusiems mokiniams, jų mokytojams ir tėveliams.

Tardamas padėkos žodžius mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas džiaugėsi, kad mokyklos bendruomenė darniai dirbdama pasiekė gerų rezultatų. Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatai parodė – mokinių pasiekimai gerokai viršija respublikos mokinių žinių vidurkį. Gausus ir olimpiadas laimėjusių mokinių derlius – jų daugiau nei 30. Mokyklą ir Mažeikius garsina choristai, šokėjai ir sportininkai. Jie visi apdovanoti padėkos raštais ir mokyklos atminimo medaliais.

Pasveikinti mokyklos bendruomenės atvyko ir Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, kuris dėkojo visiems ne tik už tai, kad iš įvairių konkursų parsivežė padėkos raštus ir taures, bet svarbiausia, kad garsina Mažeikių vardą ne tik Lietuvoje, ir kad nepailstančiai siekia savo užsibrėžtų tikslų. „Linkiu, kad, kai užaugsite ir baigsite studijas, sugrįžtumėte į Mažeikius, nes jūsų čia labai reikia. Reikia jaunų širdžių, idėjų ir siekių, nes kas, jei ne jūs, kursite ir gražinsite Mažeikius“, – Kalbėjo V. Macevičius.

Tėveliams ir svečiams koncertavo ir pasirodė mokyklos meno būrelių vaikai.

Bendrasis skyrius

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos