Pažeidėjams – perspėjimai ir priminimai

Rugpjūčio 13–15 d. Mažeikiuose surengta kompleksinė prevencinė akcija. Tikrinta, kaip mieste laikomasi viešosios tvarkos. Pastebėtas ne vienas pažeidimas, tačiau šia akcija buvo siekiama ne bausti gyventojus, o perspėti, mokyti, patarti.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai tris dienas nuo 8.00 iki 22.00 val. tarnybiniais dviračiais apvažiavo miesto viešąsias erdves ir tikrino Juodpelkio, Melioratorių, Senamiesčio parkus, Taikos gatvės, Sodų trikampio skverus, daugiabučių gyvenamųjų namų kiemus ir kitas miesto vietas – ar nėra rūkoma ten, kur draudžiama, ar vedžiojantieji gyvūnus surenka jų ekskrementus, ar gyventojai prižiūri jiems priklausančius žemės sklypus – juos šienauja, naikina piktžoles ir nekaupia atliekų, ar paiso automobilių stovėjimo daugiabučių namų kiemuose tvarkos.

Nedrausmingi automobilių vairuotojai perspėti, kad negalima statyti automobilių ant žaliosios vejos ar šaligatvių. Pamėgtose šunų vedžiojimo vietose jų šeimininkams išdalinta keliasdešimt specialių maišelių gyvūnų ekskrementams surinkti, primintos Gyvūnų laikymo Mažeikių rajono savivaldybės gyvenamosiose vietovėse taisyklės. Rūkiusiems draudžiamose zonose paaiškinta, kad tai daryti draudžiama. Užfiksuoti ir keli netvarkingi, nenušienauti žemės sklypai Sedos gatvėje. Jų savininkams bus išsiųsti raginimai susitvarkyti.

Mažeikiškių ir miesto svečių prašoma palaikyti tvarką mieste, rūpintis aplinka. Pastebėjus viešosios tvarkos pažeidimus kviečiame pranešti Viešosios tvarkos skyriui tel.: (8 443)  90 684, (8 443)  95326 arba mob.: 8 656  43 141, 8 685  41 505. Nuotraukas siųsti el. p.: nerijus.rapsys@mazeikiai.lt, raimonda.rimkuviene@mazeikiai.lt.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos