Nuo gruodžio 13-osios – naujas traukinių eismo tvarkaraštis

AB „Lietuvos geležinkeliai“ sėkmingai baigė formuoti naują keleivių vežimo bendrovę su pasikeitusiu pavadinimu UAB „LTG Link". Keleivių vežimo veikla perkelta į UAB „LTG Link“ bendrovę, siekiant paslaugas keleiviams teikti per šiuolaikišką ir konkurencingą keleivių vežimo bendrovę, kuri atlieps keleivių lūkesčius ir teiks jų poreikius atitinkančias paslaugas. 

Nuolat sekame ir analizuojame keleivių srautus keleivinių traukinių maršrutuose, nagrinėjame keleivių atsiliepimus-prašymus, kiekvienais metais tobuliname traukinių eismo tvarkaraščius, atitinkančius keleivių poreikius. Šiuo metu yra parengtas ir Lietuvos transporto saugos administracijos patvirtintas naujas 2020/2021 metų traukinių eismo tvarkaraštis, įsigaliosiantis šių metų gruodžio 13 d.

Dėl sudėtingos situacijos šalyje ir visame pasaulyje, dėl sumažėjusių keleivių srautų tvarkaraštis nuo gruodžio 13 d. startuos ne visa apimtimi, jis bus optimizuotas siekiant kuo efektyviau naudoti turimus traukinius ir maksimaliai atliepti vis dar keliaujančių žmonių poreikius. 

Siekdami ne tik užtikrinti keleivių vežimo geležinkelių transportu paslaugas visiems keleiviams, bet ir maksimaliai suderinti skirtingas viešojo transporto priemonių rūšis prašome suderinti reikalingas autotransporto jungtis su traukiniais geležinkelio stotyse ir stotelėse, tokiu būdu suteikiant Lietuvos gyventojams darnaus judumo galimybes Jūsų regione skirtingomis viešojo transporto priemonėmis. 

Visą naujausią informaciją apie traukinių tvarkaraštį rasite bendrovės svetainėje: 

https://naujitvarkarasciai.traukiniobilietas.lt/

 „LTG Link“ informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos