Nuo šiol už pažeidimus – ne tik administracinė atsakomybė, bet ir viešumas

Mažeikių miesto švara ir tvarka stebima mobiliomis kameromis, kurios pagal galimybes kabinamos ant stulpų ar medžių.

Užfiksuotas ne vienas pažeidimas: prie konteinerių atvežami ar atnešami ir paliekami baldai, stambi buitinė technika, statybinės medžiagos, padangos, metamos žalienos.

Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai prižiūri, kaip gyventojai tvarko atliekas, kaip laikosi Savivaldybės tarybos patvirtintų Tvarkymo ir švaros ir Komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių. Aplinkos apsaugos inspektoriai – kaip šios tvarkos laikosi įmonės ir įstaigos.

Už Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą LR administracinių nusižengimų kodekso 366 str. numatyta nuobauda – įspėjimas arba bauda nuo 20 iki 140 eurų. Už pakartotinį pažeidimą numatyta bauda nuo 140 iki 600 eurų. Analogiškos baudos ir už Atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimus.

Nuo šiol bus taikoma ne tik administracinė atsakomybė. Savivaldybė savo interneto svetainėje, feisbuko paskyroje viešins tokių pažeidimų nuotraukas.

Mažeikių rajono gyventojus kviečiame atsakingai tvarkyti susidariusias atliekas ir būti neabejingiems – pastebėjus daromus pažeidimus nufotografuoti ir atsiųsti nuotraukas el. p. nerijus.rapsys@mazeikiai.lt.

Taip pat apie pažeidimus pranešti galima Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui, Stoties g. 18, 205B kab. (2 a.), tel.: (8 443) 90 684, (8 443)  95 326, mob.: 8 656 43 141, 8 640  30 911 ir 8 685  41 505. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos