Nominuokite Jus įkvėpusį mokytoją

Šiemet ieškoma herojų tarp tų žmonių, su kuriais susidūrėme kiekvienas – tarp Lietuvos mokytojų. Žmonių, kurie ugdo herojus ateities Lietuvai!

Jau šeštus metus gyvuojanti DELFI iniciatyva „Herojai tarp mūsų“ siekia pasakoti istorijas apie tuos, kurie kuria pokytį, žengia papildomą žingsnį savo kasdienėje veikloje ir įkvepia aplinkinius veikti. Šie herojai – tai žmonės, kurie yra šalia mūsų, bet apie jų kasdieninius darbus privalo išgirsti kiekvienas!

Iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ metu šią profesiją paversti prestižine pasirinko ir visa šalis, todėl atėjo laikas įrodyti, jog jau šiandien Lietuvoje dirba daugybė mokytojų, kurie neskaičiuoja savo laiko ir jėgų. Mokytojai-herojai – tai tie žmonės, kurie įkvepia mus siekti užsibrėžto tikslo, padeda atrasti savo kelią ir drąsiai juo žengti. Gal būtent savo mokytojo dėka tapote atsidavusiu mokslininku, menininku ar visuomenės veikėju? Atėjo laikas papasakoti šias istorijas, nominuoti jums įsiminusius mokytojus projekte „Herojai tarp mūsų“ ir išrinkti labiausiai herojaus vardo vertus mokytojus.

Nominuokite Jus įkvėpusį mokytoją projekte „Herojai tarp mūsų“ ir įkvėpkite dideliems darbams kitus

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos