Neįgaliųjų sporto šventėje – dalyviai iš visos Lietuvos

Savaitgalį Balsių stovykloje šurmuliavo tradicinė, 4-oji, Mažeikių rajono neįgaliųjų sporto šventė „Sportuokime visi“. Varžėsi ne tik mažeikiškiai, bet ir svečiai iš Akmenės, Plungės, Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Rokiškio rajonų. Gausiai dalyvavo Laižuvos, Viekšnių, Židikų seniūnijų gyventojai, turintys negalią, su lydinčiaisiais, šeimos nariais.

Sėkmingų startų linkėjo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, tarybos nariai.

Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacijos organizuotoje šventėje sporto mėgėjai rungtyniavo bėgimo triračiais, rankų lenkimo, smiginio, šaškių, integruoto krepšinio, bočios, baudų metimo rungtyse. Vyko žiedų metimo varžybos, boulingo turnyras. Nugalėtojams ir prizininkams įteiktos taurės ir medaliai bei kiti apdovanojimai.

Minint Žemaitijos metus organizuota viktorina apie Žemaitiją. Geriausiai šį kraštą pažįstantys apdovanoti prizais ir dovanėlėmis. Balsių stovyklos virėjos visus pavaišino žemaitišku šiupiniu.

Šventė baigėsi, o planuose – jubiliejinė – 5-oji. 

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos