Neįgaliųjų aplinkai pritaikyti – kone 103 tūkst. eurų

Praėjusiais metais Mažeikių rajone neįgaliesiems pritaikyta dvylika butų, iš jų – trys pritaikyti vaikams su sunkia negalia. Atlikus darbus įrengti penki keltuvai, du laiptų kopikliai, dešimt sanitarinių mazgų pritaikyta neįgaliųjų poreikiams (sujungtos tualeto ir vonios patalpos, įrengtos platesnės įėjimo į šias patalpas durys), apsauginės grotos balkone. Taip pat dviem vaikams su sunkia negalia nupirktos sensorinės priemonės. Išvardytiems darbams iš viso skirta kone 103 tūkst. eurų, iš jų apie 33 tūkst. eurų Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Prašymus dėl būsto ar gyvenamosios aplinkos pritaikymo galima pateikti Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje (Stoties g. 18, 110 kab.) darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 (pietų pertrauka 12.00–12.45). Telefonas pasiteirauti (8 443) 90 147, mob. 8 640 71 175. Prašymai, kurie bus pateikti iki kovo 1 d., nagrinėjami, nustatomas poreikis ir sudaroma eilė einamųjų metų darbams atlikti. Visi prašymai, pateikti po kovo 1 d., perkeliami kitiems metams.

Būstas ir gyvenamoji aplinka neįgaliesiems pritaikoma vadovaujantis Būsto pritaikymo neįgaliesiems finansavimo 2016–2018 metais tvarkos aprašu.

Susipažinti su būsto pritaikymo neįgaliųjų poreikiams reglamentuojančiais teisės aktais galima Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainėje www.ndt.lt.

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos