Naujasis rangovas tęsia pradėtus Ventos upės slėnio sutvarkymo darbus

Birželio 27 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) ir Savivaldybės administracijos vadovai bei specialistai susitiko su projekto „Ventos upės slėnio sutvarkymas, įrengiant rekreacinę ir aktyvaus poilsio zoną“ naujuoju darbų rangovu – UAB „VVARFF“ – dėl Ventos upės slėnio sutvarkymo. Su minėta bendrove šių metų gegužės mėnesį Savivaldybės administracijai pasirašius rangos darbų sutartį atnaujinti darbai, kurie turi būti baigti šių metų spalio mėnesį.

Su naujojo rangovo atstovu UAB „VVARFF“ gen. direktoriaus pavaduotoju Jonu Virbicku susitiko Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius,  Savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė ir Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaitė.

Projektas pradėtas vykdyti 2017 metų pradžioje. Konkursą dėl rangos darbų laimėjusi ir darbus pradėjusi  UAB „Kongera“ nevykdė sutartinių įsipareigojimų, todėl sutartį su bendrove teko nutraukti. Dėl šios priežasties rangos darbai buvo sustabdyti.

Savivaldybėje vykusiame susitikime kalbėta apie UAB „VVARFF“ tęsiamus darbus  ir tai, kas numatyta pagal projektą. Ventos upės slėnio teritorijai tvarkyti ir infrastruktūrai atnaujinti ir plėtoti numatoma įrengti pėsčiųjų, dviračių trasas, jų apšvietimą, pastatyti prieplauką, įrengti viešąjį tualetą. Taip pat bus įrengta kita rekreacinė infrastruktūra: paplūdimys su persirengimo kabinomis, pavėsinė, krepšinio, žaidimų, apžvalgos aikštelė, stovyklavietė su laužaviete, prekybiniais paviljonais, apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistema, atlikti menkaverčiais krūmais apaugusios teritorijos aplinkotvarkos darbai, įrengiami mažosios architektūros elementai.  Įgyvendinus projektą (iki 2019 m. gruodžio 31 d.) Ventos upės slėnio teritorija bus pritaikyta gyventojų aktyviam poilsiui ir rekreacijai. Su visa atnaujinta infrastruktūra teritorija sudarys apie 20 ha.

Viso projekto vertė yra daugiau kaip 1 mln. Eur, iš kurių apie 862 tūkst. Eur – Europos Sąjungos fondų lėšos, apie 76 tūkst. Eur – valstybės biudžeto ir tiek pat – apie 76 tūkst. Eur  – savivaldybės biudžeto lėšos.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos