Mokslo ir žinių diena – šventė visiems

Rugsėjo 3-ąją rajono švietimo įstaigos pasipuošė įvairiaspalviais žiedais ir šypsenomis. Daugybei jaunų žmonių atsivėrė dar vienos durys, pro kurias įėję jie jau bus kitokie...
Mokinius, mokytojus, dėstytojus ir tėvelius šią dieną sveikino Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės mero patarėjas Giedrius Petrulevičius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys.
Grįžtančių mokinių laukia 24 bendrojo ugdymo mokyklos, 13 ikimokyklinio ugdymo ir 7 neformaliojo ugdymo įstaigos.
Mažeikių „Jievaro“ pagrindinė mokykla sutriko svečius per Jievaro tiltus. Mokyklos direktorius kalbėjo, kad kaip ir kiekvienais metais labai jaudinosi laukdamas šios šventės. Mokykla pasitiko savo auklėtinius atsinaujinusi, pagražėjusi. Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė linkėjo visiems sveikatos, kantrybės. Mokinių, tėvų, mokytojų šypsenų pilni veidai tarsi liudijo, kad čia jų antrieji namai. Politechnikos mokyklos studentiją ir pedagogus aplankė Savivaldybės meras Antanas Tenys ir Savivaldybės mero patarėjas Giedrius Petrulevičius. Link dangaus paleisti balionai nusinešė susirinkusiųjų svajones, lūkesčius ir tikėjimą, kad jie išsipildys. „Kalnėnų“ pagrindinėje mokykloje – irgi didžiulė šventė. Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė linkėjo šiais mokslo metais savo mokiniams daug pasiekimų, kad jie garsintų mokyklą ne tik rajone, bet ir šalyje. „Gabijos“ gimnazijos bendruomenę šią dieną suvienijo gimnazijos himnas, giedamas šalia paminklo tautos patriarchui daktarui Jonui Basanavičiui. Gimnazijos direktorius Eduardas Vaičiulis patarė gimnazistams kaupti viską, ką ras ar patirs, sužinos gimnazijoje. „Mano dienos kaip šventė...“, dainavo visi – mokytojai, mokiniai, svečiai. Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė linkėjo siekti žinių ir nuolat tobulėti.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos