Miesto šventės renginiai jau prasidėjo

Birželio 8 d., penktadienį, keturių užsienio šalių delegacijų atstovai, atvykę į Mažeikių miesto šventę „Miestas upės vingyje“, susitiko su Savivaldybės vadovais. Svečiams parodytas filmas anglų kalba „Mano kraštas – Mažeikiai“.
Atvykusius svečius iš Lenkijos, Švedijos, Estijos, Čekijos priėmė Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Antanas Tenys, mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, mero patarėjai Giedrius Petrulevičius, Virgilijus Radvilas ir Algimantas Čepys, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, administracijos direktoriaus pavaduotojai Saulius Šiurys ir Eimantas Salatka, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė, skyriaus specialistai.
Meras Antanas Tenys džiaugėsi, kad į miesto šventę sulaukė tiek daug svečių. „Kokia šventė be svečių“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas. Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius informavo svečius, kad laukia daug ir įvairių renginių, o administracija pasistengs, kad svečiams nieko netrūktų.
Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko konferencija, kurioje atvykusieji pristatė savo miestą. Paskui delegacijų nariai ir kiti konferencijos dalyviai sėdo prie darbo stalų, vyko diskusijos apie kultūrą, verslą, turizmą.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos