Mieste atsiras daugiau specialiųjų šiukšliadėžių

Gegužės 18–22 d. Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai ypač atidžiai stebi, kaip laikomasi Gyvūnų laikymo Mažeikių rajono savivaldybės gyvenamosiose vietovėse taisyklių, vedžiojant šunis, bendrauja su gyventojais, išklauso jų pageidavimų, pastebėjimų.

Mažeikiškiai laikosi taisyklių, tačiau pasigenda specialiųjų šiukšliadėžių.

Mieste jau yra 23 specialios šiukšliadėžės: Sodų skvere (2 vnt.), Žemaitijos g. (4 vnt.), J. Tumo-Vaižganto g. (1 vnt.), Vileišio–Stoties g. sankirtoje (1 vnt.), Pavenčių g. (3 vnt.), Ventos g. (1 vnt.), Sodų take (1 vnt.), Pavasario g. (2 vnt.), M. Daukšos g. (3 vnt.), Draugystės g. (1 vnt.), Reivyčiai (1 vnt.), Sodų g. (1 vnt.), Naftininkų g. (1 vnt.), Plukių g. (SB „Raselė“) (1 vnt.).

Šiukšliadėžės valomos vieną kartą per savaitę, tačiau į jas metami ne tik maišeliai su surinktais ekskrementais, bet ir buitinės atliekos. Taip pat ne kartą jos buvo sugadintos, sulaužytos, pasidarė nebetinkamos naudoti.

Prašoma daugiau šiukšliadėžių gyvūnų ekskrementams, tad Savivaldybė atsižvelgia į prašymus – Mažeikiuose netrukus atsiras jų daugiau.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos