Mero komandą papildė naujas mero patarėjas

Nuo šiandien darbą savivaldybėje pradeda naujas mero patarėjas – teisininkas Ramūnas Bertulis. Politinio pasitikėjimo valstybės tarnautoją į savo komandą dirbti pakvietė Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) meras Vidmantas Macevičius.
Naujasis mero patarėjas teigė, jog mero patarėjo pareigas jis vertina kaip naują patirtį ir galimybę pritaikyti įgytas žinias. Taip pat jam labai svarbu dalyvauti rajonui svarbių projektų įgyvendinime. „Žinau, kad Mažeikiuose daug aktyvių žmonių. Noriu prie jų prisidėti ir dalyvauti kuriant rajono gerovę“, – sakė R. Bertulis.
R. Bertulis Savivaldybės merui padės formuoti politines nuostatas ir prioritetus, koordinuos jų įgyvendinimą, organizuos Savivaldybės tarybos darbą. Taip pat teiks informaciją ir pasiūlymus viešojo administravimo, teisės klausimais.
R. Bertulis yra baigęs Lietuvos policijos akademiją, kur įgijo teisės krypties bakalauro laipsnį, o Mykolo Romerio universitete įgijo teisininko kvalifikaciją ir apsigynė magistro laipsnį.
Savivaldybės mero patarėjas savo darbinę patirtį pradėjo 1996 m. Jurbarko rajono policijos komisariate, kuriame dirbo kvotėju. Kone 20 metų dirbo teisininku Naftininkų (AB „Mažeikių nafta“) profesinėje sąjungoje. Taip pat buvo Naftininkų kredito unijos valdybos pirmininku ir stebėtojų tarybos pirmininku. Prieš pradėdamas dirbti mero patarėju R. Bertulis dirbo Telšių apylinkės teisme.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos