Merų forume – apie regionų įvaizdžio formavimą

Lapkričio 16 dieną Vilniuje savivaldybių merai, ministrai, ekonomistai, verslininkai ir visuomenininkai diskutavo apie regionų potencialą ir savivaldą. Forume dalyvavo ir Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys bei Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas Giedrius Petrulevičius.

Viename didžiausių savivaldai skirtų renginių šalyje diskutuota apie tai, ką pakeitė tiesioginiai merų rinkimai. Kalbėta apie tai, kaip pritraukti investicijų ir formuoti geresnį regionų įvaizdį. Vienas iš svarbesnių klausimų, nagrinėtų forumo metu, buvo pajamų dallies, liekančios savivaldybėms, didinimas. Vis atsirandant naujoms funkcijoms savivaldybėms neskiriamos papildomos lėšos, todėl dažnai neįmanoma įgyvendinti numatytų darbų.

Merų forume diskutavo Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, savivaldybių vadovai, Visagino ambasadore tapusi fotografė Neringa Rekašiūtė, viešųjų ryšių ekspertas Mykolas Katkus, politologė Rima Urbonaitė, į regionus investuojančios britų kapitalo įmonės „Intersurgical“ vadovas Sigitas Žvirblis ir kiti.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos