Malonumo ir atsipalaidavimo pojūtį vaikai patirs naujame relaksacijos kambaryje

Vakar, vasario 28 d., Mažeikių lopšelyje-darželyje „Bitutė“ ugdytiniai, jų tėveliai ir atvykę svečiai pakviesti atidaryti relaksacijos-sensorikos kambario, kuriame šviesų, garsų, vaizdų gausoje vienu  metu vyksta  mokymasis, žaidimai, atsipalaidavimas ir reabilitacija, patiriami malonūs pojūčiai.

Lopšelio-darželio direktorės Astos Samoškienės teigimu, šio darželio specifika reikalauja ne tik kokybiško ugdymo. Čia nuolat kuriama sveikatinimo aplinka, atnaujinamos lauko erdvės, patalpos ir pritaikomos vaikams su specialiaisiais poreikiais – judesio korekcijos kabinetai, sporto salė, druskų kambarys, atnaujintas baseinas. O dabar pavyko įgyvendinti dar vieną svarbų sumanymą – įrengti pirmąjį Mažeikių rajone relaksacijos-sensorikos kambarį. A. Samoškienė dėkojo Mažeikių rajono savivaldybei, rėmėjams ir visai bendruomenei už pagalbą įrengiant tokį kambarį, kur malonumo ir atsipalaidavimo pojūtį ugdytiniai patirs stebėdami spalvų efektus bėgančius burbulų vamzdžiu, pasiners į šviesos upę, lietų, panirs ir į begalybės tunelį. Kambaryje gausu įrangos, kuri skatina tyrinėjimą ir motyvuoja vaikus pažinimui. Šioje erdvėje nuolat skamba rami muzika.

Atidarymo šventėje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos