„Maisto bankas“ vėl kvies aukoti

Vakar, spalio 11 d., Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnyboje  vyko labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ Klaipėdos regiono padalinio organizuoti mokymai „Maisto banko“ akcijose dalyvaujančioms organizacijoms, savanoriams ir jų koordinatoriams, rinksiantiems paramą maistu nepasiturintiems asmenims. Jie supažindinti su pagrindiniais akcijos įgyvendinimo principais, kad ši gerumo iniciatyva vyktų dar plačiau ir energingiau, kad gerumo vajus apimtų ir tas vietoves, kurios į labdaros rinkimą įtrauktos nebuvo.

Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ pažymės ypatingu būdu – spalio 19–20 d. organizuojama „Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų ir miestelių. Tomis dienomis akcijos savanoriai pasitiks  prekybos centrų lankytojus su skrajutėmis ir kvies pasidalinti ar paaukoti nepasiturintiems žmonėms, kuriems šiuo metu šios pagalbos labiausiai reikia. Aukojimo nepasiturintiems akcija remiasi vietos bendruomenėse veikiančiomis socialinėmis, biudžetinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, kurios rinka ilgai negendančius maisto produktus ir juos išdalina savo globojamiems žmonėms.  

Mokymus, kuriuose dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė ir organizacijų atstovai iš Mažeikių, Skuodo ir Akmenės rajonų, organizavę šio fondo Klaipėdos regiono padalinio vadovas Raimondas Danupas ir paramos programų koordinatorė Loreta Danupienė dėkojo mažeikiškiams, kurie kasmet yra dosnūs ir neabejingi žmonės.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos