Mažeikiuose vyksta tarptautinis verslo renginys metalo gaminių ir mašinų gamybos pramonės profesionalams

Šiandien Mažeikiuose (Ventos g. 27) prasidėjo dvi dienas truksiantis tarptautinis verslo renginys, skirtas mašinų gamybos ir metalo gaminių pramonės profesionalams. Bus pristatytas metalo gaminių ir mašinų gamybos pramonės Lietuvoje potencialas ir ateities tendencijos.
Susirinkusius konferencijos dalyvius pasveikino Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir Suomijos ambasadorius H. E. Christer Michellson.
Konferencijoje įmonės plėtros planais dalinsis AB „ORLEN Lietuva“ atstovai, pranešimus apie potencialias eksporto rinkas Lietuvos metalo konstrukcijų ir metalo gaminių gamintojams skaitys ir savo įžvalgomis apie verslo ir eksporto plėtrą Šiaurės Europos šalyse dalinsis Norvegijos ir Suomijos įmonių (Econia Business Services Ltd., Gateway & Partners, Gateway Norway AS) vadovai.
Po konferencijos vyks kontaktų mugė, o gegužės 23 d. užsienio svečiai ir regiono įmonių atstovai lankysis Mažeikių rajono įmonėse – AB „ORLEN Lietuva“, UAB „Western fabrications“, UAB „ABF LT“.
Renginio organizatoriai – Mažeikių rajono savivaldybė, Mažeikių verslininkų asociacija ir Versli Lietuva. Renginio partneriai – Šiaurės Europos šalių prekybos rūmai Lietuvoje, Lietuvos pramonininkų konfederacija, AB „ORLEN Lietuva“, Mažeikių politechnikos mokykla ir kt.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos