Mažeikiuose lankęsi Seimo nariai domėjosi švietimo ir socialiniais klausimais

Lapkričio 18 d., pirmadienį, Mažeikiuose lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto nariai Monika Navickienė ir Justas Džiugelis.

Jie domėjosi švietimo ir socialiniais klausimais. Svečiavosi Sodų pagrindinėje mokykloje ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje, kur susitiko su šių įstaigų bendruomenėmis, apžiūrėjo mokyklų erdves. Bendravo su Socialinių paslaugų tarnybos ir Mažeikių rajono neįgaliųjų centro vadovais, darbuotojais bei šių įstaigų lankytojais.

Mažeikių bendruomeniniame pagalbos vaikams centre įsikūrusioje Atviroje jaunimo erdvėje Seimo nariai diskutavo su Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojomis Sigute Bernotiene ir Lina Rimkiene, įvairių socialinių įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų, vienijančių žmones, turinčius negalią, vadovais, susipažino su Atviros jaunimo erdvės veikla.

M. Navickienė ir J. Džiugelis sakė, jog jų apsilankymo tikslas – pamatyti, kokia situacija regionuose, išgirsti, su kokiomis problemomis susiduriama, ką reikėtų taisyti teisės aktuose, į ką atkreipti dėmesį sudarant šalies biudžetą. Seimo nariai tikino, jog mažeikiškių išsakytos problemos išgirstos ir jos bus pagal galimybes sprendžiamos.  

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos