Mažeikiuose lankėsi garbūs svečiai

Šiandien, gruodžio 18 d., Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) mero Antano Tenio kvietimu prie bendro pusryčių stalo sėdo gausus būrys svečių – Jo Ekscelencija Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas, Mažeikių dekanato kunigai.
Savivaldybės meras Antanas Tenys pasveikino garbiuosius svečius, padėkojo J. E. vyskupui ordinarui Kęstučiui Kėvalui, kad jis rado laiko aplankyti Mažeikius, pasidžiaugė, kad šie susibūrimai prieš šv. Kalėdas jau tapo tradicija. Meras kalbėjo, kad niekas taip nevienija bendruomenių, kaip bendri darbai, bendra veikla. Pasidžiaugė, kad J. E. Telšių vyskupas, kartu su žemaičiais apsilankęs Vatikane, įtikino Popiežių atvykti Lietuvą. „Džiaugiuosi, kad ir aš buvau šioje žemaičių, nuvykusių pas Popiežių, komandoje“, – sakė A. Tenys.
J. E. Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas dėkojo už bendrystę, už valstybės institucijos ir bažnyčios darbą kartu. „Vieni kitiems dovanodami tampame laimingesniais. Kalėdinę nuotaiką ir dosnumą išsaugokime visus metus, ne tik šventiniu laikotarpiu“, – sveikindamas sakė J. E. Telšių vyskupas.
Kartu pusryčiavo Savivaldybės mero pavaduotojos Irena Macijauskienė ir Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, jo pavaduotojai Saulius Šiurys ir Eimantas Salatka, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Končiutė-Mačiulienė.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos