Mažeikiuose lankėsi Švietimo ir mokslo ministrė

Spalio 8 d., pirmadienį, Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kartu su etatinio darbo užmokesčio koordinavimo grupės nariais. Vizito tikslas – atsakyti į visus rūpimus klausimus apie mokytojų etatinį darbo užmokestį ir įsitikinti, kad Mažeikiuose pertvarka vykdoma sėkmingai.
Susitikimo metu buvo kalbama apie mokyklų finansavimo modelį, pedagogų atlyginimus ir darbo krūvį, mažėjantį mokinių skaičių. Ministrė teigė, kad nuo šių metų rugsėjo pakeista mokytojų darbo apmokėjimo sistema leis atlyginti už visus mokyklos bendruomenei atliekamus darbus – ne vien tik už pamokas ir su jomis susijusią veiklą.
J. Petrauskienei buvo pristatyta, kad Mažeikių rajone vykdant pertvarka problemų nekilo, bendrojo ugdymo mokyklose dirbantys mokytojai jau yra pasirašę darbo sutartis.
Susitikime su ministre J. Petrauskiene dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojos Irena Macijauskienė ir Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Savivaldybės tarybos narės Laima Nagienė ir Judyta Tekingunduz, LR Seimo nario Valiaus Ąžuolo padėjėja Reda Šiaulienė, Kalnėnų pagrindinės mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė, pedagogai.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos