Mažeikiuose kuriama pradinukų klasė specialiųjų poreikių turintiems vaikams

Mažeikių rajono savivaldybė (toliau – Savivaldybė) kartu su Mažeikių autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ inicijuoja specialios pradinukų klasės įkūrimą. Joje mokytųsi autizmo spektro sutrikimų turintys vaikai. Klasė, kurioje galėtų mokytis iki 6 tokį sutrikimą turinčių vaikų, atsiras Mažeikių Senamiesčio pagrindinėje mokykloje.

Šiandien, birželio 28 d., Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, kartu su autizmo spektro sutrikimų turinčių vaikų tėvais apžiūrėjo patalpas, kuriose būtų galima įkurti klasę. Visi drauge aptarė, kiek ir kokių darbuotojų reikės, kad būtų teikiamas kokybiškas ir visus reikalavimus atitinkantis ugdymas. Taip pat kalbėta apie galimybes vystyti dienos centrus, kuriuose vaikai būtų užimti visą darbo dieną.

Ateityje, įvertinus tokių klasių poreikius, tikimasi, kad jų atsiras ir kitose ugdymo įstaigose. Manoma, kad kiekviena mokykla gali sudaryti sąlygas įvairių ugdymosi poreikių turinčių vaikų ugdymui ir reikalingos pagalbos teikimui.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos