Mažeikiuose – jubiliejinis neįgaliųjų žmonių šokių maratonas

Spalio 18 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro Pramogų salė virto šokių aikštele, kurioje savo jėgas ir ištvermę nutarė išbandyti neįgalieji ne tik iš Mažeikių rajono, bet ir iš kitų miestų. Atvyko svečių net iš Kaliningrado (Rusija).
Jubiliejiniame 10-ajame neįgaliųjų žmonių šokių maratone „Mes kartu – mes tvirti“ šoko visi ne tik užsiregistravusios poros, bet ir jų palaikyti atvykę draugai, artimieji. Maratono dalyviai varžėsi trijose kategorijose: abu šokėjai vežimėlyje, vienas šokantis, kitas vežimėlyje ir abu šokantys. Apdovanoti visi maratone dalyvavę šokėjai, o nugalėtojus, kiekvienoje iš šių kategorijų, išrinko vertinimo komisija.

Dalyvius ir renginio organizatorius, VšĮ Mažeikių rajono neįgaliųjų centro direktorę Audronę Šimkuvienę bei visą šio centro bendruomenę, sveikino  Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Asta Kandratavičienė ir gausus būrys svečių.  „Dėkoju Jums už aktyvumą, norą burtis, šokti, siekti asmeninių rekordų ir tiesiog būti kartu“, – kalbėjo I. Macijauskienė.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos