Mažeikiuose – daugiau socialinių būstų

Šiandien, spalio 6 d., V. Kudirkos g. 6-ajame name, kuriame atlikus kapitalinį remontą, įrengti socialiniai būstai, vyko netradicinė spaudos konferencija. Mažeikių rajono savivaldybės (toliau Savivaldybės), Savivaldybės administracijos vadovai ir darbuotojai pristatė socialinio būsto fondo plėtrą Mažeikių rajone, atsakė į spaudos atstovų klausimus ir apžiūrėjo pastatą, kuriame jau netrukus įsikurs nauji gyventojai.

Mažeikiuose kapitaliai sutvarkytas dar vienas namas, kuriame įrengta 20 socialinių būstų, iš kurių vienas pritaikytas asmeniui su negalia. Tikimasi, kad sudarius sutartis šv. Kalėdas ir Naujuosius metus dalis šio namo gyventojų jau sutiks čia – Kudirkos g. 6. Nauji socialiniai būstai bus patogūs gyventi ir šeimoms, ir vienišiems asmenims, name yra įvairaus dydžio butai: 9 – dviejų kambarių ir 11 – vieno kambario butų, visi jie bus aprūpinti dujinėmis viryklėmis. Vykdant rangos darbus apšiltintas namo fasadas, atnaujintas stogas, pakeisti langai, durys, atnaujintos inžinerinės sistemos. Šalia namo nutiesti pėsčiųjų takai, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai, dviračių stovai, šiukšliadėžės.

„Noriu palinkėti, kad visi apsigyvę šiuose būstuose jaustųsi gerai ir saugiai, gerbtų šalia gyvenančius ir nepamirštų prižiūrėti bei tausoti naujai įrengtų patalpų“, – kalbėjo Savivaldybės meras Antanas Tenys.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė, Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė, kapitalinį remontą atlikusios įmonės UAB Ukmergės inžinerija statybos vadovas Žilvinas Jakaitis ir UAB Nordvija“ gamybos vadovas Jonas Čaikauskas.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos