Mažeikiuose atidarytas karo prievolės poskyris

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos skyrių vis daugiau – šiandien, kovo 7 d., Mažeikiuose pradėjo veikti šios tarnybos poskyris.

Į Laisvės gatvės 16 numeriu pažymėtą namą šiandien sugūžėjo nemažas būrys uniformuotų žmonių. Čia esančiuose kabinetuose įsikūrė Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Mažeikių poskyris, kuriame kiekvienas greičiau ir patogiau gaus informaciją apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje, o karo prievolininkai susitvarkys reikiamus dokumentus. Iki šiol Mažeikių rajono gyventojai, pakviesti atlikti pareigą tėvynei, turėdavo vykti į kitus miestus. Poskyris administruos privalomąją pradinę karo tarnybą, vykdys kitas su karo prievole susijusias užduotis: priims jaunuolius į profesinę karo tarnybą arba į tarnybą aktyviajame rezerve, skatins jų norą mokytis Lietuvos karo akademijoje, dalyvauti kituose mokymuose. 

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Lietuvos karo prievolės ir komplektavimo tarnybos direktorius Arūnas Balčiūnas ir atkirptą jos dalį atidavė šių patalpų naujajam šeimininkui Mažeikių poskyrio viršininkui št. srž. Mindaugui Jokubui. Patalpas pašventino Lietuvos karinių oro pajėgų ir Šiaulių įgulos kapelionas pulkininkas leitenantas Virginijus Veilentas.

Pasveikinti atvyko ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka, kuris džiaugėsi, kad nuo šiol mažeikiškiai, rajono gyventojai ar miesto svečiai čia užsukę ras visą reikiamą informaciją, atras save ir šio poskyrio organizuojamoje veikloje.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos