Mažeikiai pasidabins įvairiaspalviais žiedais 

Vos tik atėjus kalendoriniam pavasariui, miestas pradeda puoštis pirmaisiais žiedais. Sakurų parke dygsta rudenį pasodinti narcizai ir snieguolės, senamiestyje – krokai. Jei oro sąlygos leis, dar iki šv. Velykų miesto viešosiose erdvėse bus pasodintos ryškiaspalvės našlaitės.  

Jaunimo organizuotos akcijos ,,Nuo močiutės palangės“ metu Sakurų parke pasodinta daugiau kaip 10 000 snieguolių ir narcizų svogūnėlių. Rezultatas jau matomas – pasirodė pirmieji daigeliai, kai kur jau ir pirmieji žiedai. Tęsiant šią akciją, ant vieno iš Juodpelkio parko kalnų taip pat pasodinta apie 300 narcizų. 

Prie Tūkstantmečio akmens, Laižuvos gatvės skiriamojoje žaliojoje juostoje ir šalia Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios turėtų sužydėti kone 8 000 baltų ir geltonų krokų. 

Miestas puošis ir ryškiaspalvėmis našlaitėmis. Jų apie 9 tūkst. planuojama pasodinti viešosiose erdvėse – gėlynuose, vazonuose – dar iki šv. Velykų, jei leis oro sąlygos. Gegužės mėnesį našlaites pakeis ryškios vasaros vienmetės gėlės – begonijos, petunijos, pelargonijos. 

Ryšių su visuomene skyrius

Nuotraukos Kazio Paulausko ir Savivaldybės

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos