Mažeikiai oficialiai pradedama laukti gražiausių žiemos švenčių

Gruodžio 8-ąją, penktadienį, Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštėje įžiebta pagrindinė miesto eglė – oficialiai pradedama laukti gražiausių žiemos švenčių. Nors kone visą dieną lijo ir oras tikrai nelepino, pamatyti įspūdingą reginį susirinko gausus būrys mažeikiškių ir miesto svečių.

Visus susirinkusiuosius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys ir AB „Orlen Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki. Meras perduodamas simbolinį miesto raktą Kalėdų seneliui linkėjo visiems meilės, santarvės, supratingumo, šypsenų, o ypač dėkojo už meilę savo miestui, už tai, kad gyventojai noriai prisideda jį puošdami.

Vos tik įžiebus eglutę, skambant muzikai, padangę nutvieskė fejerverkai, o po jų į sceną lipo grupė „Dar“, kuri kvietė pašokti ir pasilinksminti.

Mažeikius papuošė 13 m aukščio žaliaskarė, sudaryta iš metalinės konstrukcijos, kaišytos natūraliomis eglių šakomis. Svarbiausias puošybos elementas – unikalūs žaisliukai, kuriuose puikuojasi įžymių Mažeikių rajono vietovių ir pastatų nuotraukos.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos