Mažeikiai jungiasi prie „Žemės valandos“

Mažeikių rajono savivaldybė prisideda prie geranoriškos akcijos „Žemės valanda“, skirtos atkreipti dėmesį į mūsų planetos patiriamas ekologines problemas ir skatinti žmonių socialinį atsakingumą. Kovo 30 d., šeštadienį, nuo 20.30 iki 21.30 val. elektros energijos tiekimas Mažeikiuose bus atjungtas Nepriklausomybės aikštėje, Senamiesčio parke ir Laižuvos gatvės dalyje.

Tądien 20.30 val. vietos laiku daugiau kaip milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Kiekvienas gyventojas kviečiamas prisidėti prie šios iniciatyvos. Tokiu simboliniu geros valios aktu globalios akcijos „Žemės valanda“ dalyviai kviečia susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai. Vienas jų – tai klimato kaita, kurios poveikis juntamas jau ir mūsų šalyje.

Iniciatyvą „Žemės valanda“ vykdo Pasaulinis gamtos fondas – WWF (World Wide Fund of Nature), viena didžiausių gamtosaugos organizacijų pasaulyje. Žemės valanda prasidėjo nuo vieno miesto – Sidnėjaus. Jau po metų idėja apskriejo visą pasaulį, ir dabar „Žemės valanda“ vadinama didžiausiu savanorišku žmonijos geros valios aktu. Lietuva prie šios akcijos prisideda jau kelerius metus iš eilės.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos