Mažeikiai ir Plockas mini miestų bendradarbiavimo 25-erių metų sukaktį

Gegužės 9–12 d. Mažeikių rajono savivaldybės delegacija dalyvavo Plocko (Lenkijos Respublika) tradicinėje „Europos pikniko“ šventėje. Šiais metais „Europos piknike“ paminėtas svarbus akcentas: Plockas ir Mažeikiai mini miestų bendradarbiavimo 25-erių metų sukaktį.
Šia smagia proga Plocko miesto prezidento Andžejaus Novakovskio kvietimu Plocke lankėsi Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, Savivaldybės tarybos narys Saulius Šiurys ir Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Zigmantas Kristutis. Buvo atidaryta mažeikiškio fotomenininko Jono Strazdausko paroda „Žemaitijos rūkai“. Lietuvos delegacijai didžiulį įspūdį padarė Plocko 5-osios Vladislavo Bronievskio vardo pagrindinės mokyklos Senojo turgaus aikštėje paruoštas nuotaikingas ir informatyvus stendas apie Lietuvą ir Mažeikius.
Taip pat vyko oficialūs susitikimai, kalbėta apie tolesnį sėkmingą bendradarbiavimą tiek kultūros ir sporto, tiek ekonominėje srityse. Šventėje dalyvavo oficialios delegacijos iš 11 miestų partnerių. Tradiciškai Plocko gatvėse vyko Europos paradas, kuriame dalyvavo mokiniai iš Plocko mokyklų.

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos