Mažeikiai šventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Vasario 16 d., sekmadienį, kaip ir prieš 100 metų, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas vyko prie geležinkelio stoties.

Atminties valandoje „Praverk istorijos langą“ susirinkusiuosius iš balkono sveikino ir žengti bei žvelgti į priekį kvietė Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) mero pavaduotoja Lina Rimkienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė.

Nuaidėjus patrankos šūviui už Lietuvą ir nuskambėjus Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro tremis ir folkloro ansamblio „Alksna“ dainoms, savanorių, šaulių ir renginio dalyvių kolona patraukė į Nepriklausomybės aikštę, kur pagerbtas kovotojų už laisvę atminimas.

Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje aukotos šv. Mišios už Tėvynę, laisvės gynėjus. Po šv. Mišių šventoriuje pagerbti tremtiniai.

Vidurdienį Laisvės gatvę užtvindė bėgikai. Bėgimo „Bėgame už laisvę“ dalyvius sveikino ir sėkmingų startų linkėjo Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.

Bėgime dalyvavo beveik 2000 bėgikų. Trumpiausią distanciją – 200 m – bėgo didžiulis būrys vaikų. Vyresniesiems teko įveikti 1200 m, 3,3 ir 10 km atstumus.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos