Mažeikių rajono savivaldybė plečia socialinio būsto fondą

Mažeikių rajono savivaldybė (toliau – Savivaldybė) siekia spręsti socialinių būstų, taip reikalingų eilėje laukiančioms socialiai remtinoms šeimoms ar vienišiems asmenims, problemą – planuoja įsigyti 10 vieno kambario butų.

Dar metų pradžioje paskelbus butų socialinio būsto reikmėms pirkimą skelbiamų derybų būdu, buvo sulaukta 12 pasiūlymų, vienas jų buvo atmestas, nes butas neatitiko pirkimo sąlygose keliamų reikalavimų.

Po derybų daugiausiai balų surinkusiems butams buvo atlikti individualūs turto vertinimai ir vadovaujantis nustatytomis butų rinkos vertėmis, po pakartotinių derybų buvo išrinkta 10 derybas laimėjusių kandidatų.

Jau parengti sprendimų projektai, kuriems bus siūloma pritarti kovo 29 d. vyksiančiame Savivaldybės tarybos posėdyje. Jei rajono politikai nuspręs pirkti Savivaldybės nuosavybėn minėtą nekilnojamąjį turtą, reikės atlikti įsigytų butų teisinę registraciją.

Tikimasi, kad visos reikalingos teisinės procedūros įvyks sklandžiai ir jau greit net 10 šeimų ar asmenų galės apsigyventi naujuose, taip reikalinguose, būstuose. Šiuo metu Mažeikių rajono savivaldybės asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąraše yra apie 170 asmenų (šeimų). Šis sąrašas nuolat kinta.

Įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondo lėšų bendrai finansuojamą projektą „Socialinio būsto fondo plėtra“, Mažeikių rajono savivaldybės socialinio būsto fondas per du metus jau pasipildė 45 naujais butais.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos