Mažeikių rajono globėjų šventė „Viena šeima – viena širdis“

Bendruomeninio pagalbos vaikams centro Globos centro skyrius liepos 7 dieną sukvietė Mažeikių rajono globėjus į renginį „Viena šeima – viena širdis“. Susibūrimo tikslas – paminėti Globėjų dieną, kuri Lietuvoje oficialiai minima pirmąjį liepos sekmadienį. Nepabūgę blogų orų prognozės dalyviai drąsiai rinkosi džiaugtis savo bei kitų globėjų švente. Bendruomeninio pagalbos vaikams centro direktorė, Globos centro skyriaus įkūrėja Daiva Meškienė kreipdamasi į šventės dalyvius džiaugėsi, kad globėjų meilė neatpažįstamai keičia vaiką. „Priimdami vaiką į savo gyvenimą jūs atliekate didžiulį darbą, už kurį niekada nebus visiškai atsidėkota. Geriausia padėka – vaiko šypsena, kuri gali keisti pasaulį. Jūsų puoselėjamų vaikų auklėjimas turi svarbią funkciją ir daro didžiulį poveikį jaunos asmenybės ugdymui. Mes, Globos centro skyriaus specialistai, stengiamės jums užtikrinti visą reikalingų paslaugų prieinamumą ir nuoširdų palaikymą.“

Šventės pradžia vyko Tirkšlių Kristaus Karaliaus bažnyčioje, kur buvo aukojamos Mišios už globėjus ir jų šeimas, o vėliau renginys persikėlė į Tirkšlių pušyną. Šventę tęsė choreografės Rasos Langės ir visų svečių kurtas „flashmob‘as“, kuris, nors ir lyjant, užtikrino puikų šventės startą bei gerą nuotaiką. Šventės metu veiklos buvo kiekvienam: mažieji aktyviai šokinėjo ant batutų, žaisdami įvairius lauko žaidimus, o globėjai savo jėgas išbandė Globos centro skyriaus rungtyse, taip pat šoko, bendravo, dalinosi gerąja patirtimi. Šventę vainikavo visų svečių kurtas spalvotas palinkėjimų voratinklis, kurio tikslas suburti bei suvienyti bendrą misiją atliekančias šeimas. Globos centro skyriaus specialistai džiaugiasi kurdami naujas tradicijas.

Jeigu svarstote apie galimybę į savo šeimą priimti vaiką, likusį be tėvų globos ar norite sužinoti daugiau informacijos, maloniai kviečiame kreiptis į Bendruomeninio pagalbos vaikams centro Globos centro skyrių (Laisvės g. 83, Mažeikiai, tel. (8 443)  73 602, el. p. gimk3@gmail.com.

Už tai, kad šis renginys tapo ryškus, žaismingas, vaišingas, norime padėkoti rėmėjams: Tirkšlių seniūnijai, Tirkšlių Kristaus Karaliaus bažnyčios klebonui Petrui Smilgiui, UAB „ANNO“, UAB „Vigesta“, AB „Pieno žvaigždės“, UAB „Ekovalis“ darbuotojams, UAB „Justepa“, Artūrui Grudikiui, Rasai Langei, Laurai ir Evaldui Piekiams, Evaldui Joneikiui.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos