Mažeikių rajone lankosi LR Seimo Pirmininkas

Šiandien Mažeikių rajone lankosi Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Vizito tikslas – susitikti su Mažeikių rajono vadovais ir gyventojais, susipažinti su rajono aktualijomis, papasakoti tiesiogiai apie darbą Seime ir šiandienines aktualias, vykdomas reformas.
Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) tarybos posėdžių salėje Seimo Pirmininkas susitiko su Mažeikių rajono savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovais bei darbuotojais, Savivaldybės tarybos atstovais. Seimo Pirmininkas susitikime nemažai dėmesio skyrė vyksiantiems referendumams dėl Seimo narių mažinimo ir dvigubos pilietybės, kalbėjo apie Seime priimamus sprendimus.
Susirinkusieji pateikė nemažai klausimų, kaip pavyzdžiui dėl savivaldybių funkcijų didinimo, švietimo reforma ir reikalavimai, švietimo įstaigų vadovų kompetencijų vertinimo, bešeimininkių pastatų sutvarkymo.
Šiandieną dar numatytas Seimo Pirmininko vizitas į UAB „Western fabrications“, susitikimas su gyventojais tiek Viekšniuose, tiek Mažeikiuose. Svečias taip pat lankysis Viekšnių gimnazijoje.
LR Seimo Pirmininką vizito metu lydėjo Savivaldybės meras Antanas Tenys, Savivaldybės mero pavaduotojos Irena Macijauskienė ir Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka.
Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos