Mažeikių rajone – 46 šimtukai!

Liepos 11 d. Nacionalinis egzaminų centras paskelbė paskutinius valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Paaiškėjo, jog 37 Mažeikių rajono abiturientai surinko 46 šimtukus.

Daugiausia 100 balų įvertinimų – 23 – sulaukta Gabijos gimnazijoje, kurios moksleivė Ieva Pudžiuvelytė gavo tris 100 balų įvertinimus: iš lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos ir užsienio kalbos (anglų) valstybinių brandos egzaminų. Po du šimtukus surinko Kotryna Narkutė ir Severija Skabeikaitė – iš lietuvių kalbos ir literatūros ir užsienio kalbos (anglų), Fausta Ramančauskaitė – iš užsienio kalbos (anglų) ir biologijos, Dovydas Samulionis – iš užsienio kalbos (anglų) ir chemijos, Kęstutis Keršis – iš informacinių technologijų  ir matematikos.

Merkelio Račkausko gimnazijoje aukščiausius įvertinimus gavo 15 moksleivių.

Po tris šimtukininkus yra Viekšnių ir Sedos Vytauto Mačernio gimnazijose. Viekšniškis Valdas Vabolis 100 balų įvertinimus gavo iš užsienio kalbos (anglų) ir informacinių technologijų, o sediškė moksleivė Aistė Beniušytė – iš užsienio kalbos (anglų) ir biologijos valstybinių brandos egzaminų.

Šiandien aukščiausius valstybinių brandos egzaminų įvertinimus gavę gimnazistai bus pagerbti Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos