Mažeikių muziejuje pristatyta kraštiečio dailininko Vlado Lisaičio paroda

Liepos 16 d. Mažeikių muziejuje savo tapybos parodą pristatė netrukus jubiliejinę gimimo sukaktį švęsiantis kraštietis dailininkas, grafikas, tapytojas, akvarelistas, dizaineris Vladas Lisaitis. Renginyje dalyvavo parodos autoriaus brolis Helmutas Lisinas, profesorius Jonas Gudmonas.

Jubiliatą sveikino ir kūrybinės sėkmės, daug energijos ir stiprios sveikatos linkėjo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė, Savivaldybės kultūros centro direktorius Raimundas Radavičius ir Sedos kultūros centro direktorius Gintautas Griškėnas, Merkelio Račkausko gimnazijos, kurioje mokėsi V. Lisaitis ir H. Lisinas, direktorė Asta žukauskienė, parodos autoriaus klasės draugai, svečiai. 

Pristatydamas parodą profesorius J. Gudmonas minėjo, jog piešti V. Lisaitis pamėgo nuo pat vaikystės, sukūrė dailės darbų įvairia technika, yra žinomas visame pasaulyje. Dalyvavo per 400 parodų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Jo darbai eksponuojami muziejuose, galerijose, įstaigose, saugomi privačiose kolekcijose. Tarptautinėse ir respublikinėse parodose apdovanotas diplomais, prizais, medaliais, jam įteikti Kultūros ministerijos apdovanojimai, agentūros „Factum“ diplomas „Lietuvos rekordas“ už  rekordinio dydžio paveikslą – 1,55x6,00 m dydžio akvarelę „Žemaičių kunigaikštis Mažeika Ventos slėnyje“. Taip pat V. Lisaitis yra gražiausio Lietuvos pašto ženklo autorius. Pasak J. Gudmono, dailininkas ruošiasi išleisti knygą, į kurią tilps maža dalelė jo kūrinių, kurie yra universalūs ir gali puošti bet kurį interjerą.
V. Lisaitis dėkojo atėjusiems susitikti su juo ir broliu Helmutu, pažadėjo muziejui padovanoti savo sukurtų paveikslų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos